Razem 315 816 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Warunki zamieszczania ogłoszeń na Hiperogłoszenia

Oczywiście pierwszym warunkiem jest grzeczność i dotrzymywanie praw- prosimy unikać obraźliwych wypowiedzi, propagacji różnych nielegalnych politycznych ruchów i innych podobnych rzeczy, które są niezgodne z obecnymi nakazami i prawami Rzeczypospolitej Polskiej.

Administracja Hiperogłoszeń zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń, które są według niej niezgodne z prawem, normami obyczajowymi lub są w inny sposób niewłaściwe dla publikacji i prawa uniemożliwienia dostępu użytkownikom, którzy naruszyli wyżej wymienione sposoby.

Prosimy dodawać ogłoszenia i firmy do odpowiednich kategorii. Za naruszenie warunków prawidłowego umieszczania ogłoszeń, uważamy ponowne dodawanie identycznego ogłoszenia do jednej kategorii, kilka razy po sobie, użytkownicy, którzy będą to powtarzać narażają się na zablokowanie swojego konta, ewentualnie adresu IP.

Serwer Hiperogłoszenia jest przeznaczony przede wszystkim dla prywatnych ogłoszeń, tzn. ogłoszenia mogą dodawać także firmy, wszyscy muszą respektować limity, określone przez zarząd. Nie dotrzymywanie limitów jest uważane za naruszenie warunków, ten kto naruszy warunki, naraża się na wyżej wspomniane sankcje.

Zezwala się na zamieszczanie ogłoszeń tylko konkretnych przedmiotów i usług. Zakazuje się pisanie w nagłówku ogłoszenia nazwy firmy lub linka na jej stronę, od tego jest wpis w spisie firm. Następnie zakazuje się robić reklamę konkurencji, tzn. stron z identycznym celem jak Hiperogłoszenia.

Zakazuje się ogłaszać strony lub usługi, które pracują na zasadzie programów tzw. refferal lub affiliate. Zasadą tych programów jest prowizja dla użytkownika dającego ogłoszenie za każdego kolejnego, którego wprowadzi. Nie jest to nic złego, ale niestety na końcu wiedzie to do zapełnienia ogłoszenia linkami na identyczne strony, co działa na szkodę odwiedzających.

Zakazuje się zamieszczać ogłoszenia typu” napisz e-mail, aby uzyskać więcej informacji”. Tekst, który można dodać do ogłoszenia jest dostatecznie długi do opisania szczegółowej oferty, a dodatkowo można tutaj dodać do ogłoszenia link. Nie będziemy tolerować wabienia ludzi e-mailami i ukrywanie podejrzanych działalności.

Zakazuje się wkładania animowanych Gifów- animacja jest zastrzeżona dla reklamy, a nie dla ogłoszeń.

Zakazuje się wkładania linków na inne ogłoszenia lub aukcyjne strony- jeśli chcesz sprzedawać przez Hiperogłoszenia, prosimy tak działać bezpośrednio.

wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)