Razem 317 327 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Podstawowe informacje o naszych usługach

Hiperogłoszenia to bezpłatna usługa, której podstawowym zadaniem jest dostarczenie ludziom bezpłatnej możliwości zamieszczania ogłoszeń za pomocą internetu. Umożliwa ona sprzedawcom zamieszczanie ofert i wyszukiwanie ofert przez zainteresowanych. Czeska wersja Hiperogłoszenia (Hyperinzerce.cz) pojawiła się w internecie po raz pierwszy pod koniec 2003 roku, natomiast słowacka wersja (Hyperinzercia.sk) powstała rok później, a od roku 2007 do dyspozycji użytkowników jest także wersja polska. Nasz portal bardzo szybko zyskał dużą liczbę stałych użytkowników, liczba ta z każdym dniem się powiększa. Staramy się skupiać na uwagach osób odwiedzających nasz portal i stale ulepszać system. Jednym z takowych ulepszeń było dodanie usługi Alfabet Firm, która jest oczywiście bezpłatna. Usługa ta umożliwia firmom, w łatwy sposób zaprezentować się w prestiżowym spisie oraz zyskać więcej klientów. Następnie posiadamy także obszerne katalogi telefonów komórkowych, notebooków, monitorów, aparatów fotograficznych, drukarek, samochodów a motocykli. Te usługi informacyjne są ściśle połączone z systemem ogłoszeniowym i oferują odwiedzającym cenne informacje o produktach. Z czasem będą powstawać kolejne katalogi. Z serwera ogłoszeniowego zaczął powstawać portal ogłoszeniowy z możliwością dodatkowych usług, jednak naszym głównym celem, nadal pozostaje oferowanie jak najlepszej możliwości wzajemnego handlu dla osób prywatnych oraz firm. Wierzymy, że z chęcią będziesz powracał na nasze strony i będą one dla Ciebie pomocne, oczywiście bezpłatnie..

Bezpłatne usługi dla wszystkich

Bezpłatne ogłoszenia - jeśli dotrzymasz oczywistych i prostych warunków zamieszczania ogłoszeń, możesz bezpłatnie zamieścić tyle ogłoszeń, ile potrzebujesz. Nie wiesz jak dodać ogłoszenie? Nie szkodzi, odpowiedź znajdziesz w naszej podpowiedzi.Do ogłoszeń możesz dodawać zdjęcia, aż 8, a jeśli jesteś zarejestrowany możesz ich dodać aż 16, oczywiście bezpłatnie! Rejestracja ułatwi Ci pracę z ogłoszeniami (dokonywanie zmian), a także umożliwi je efektywnie odnawiać. Aby zarejestrować się jako osoba prywatna, kliknij tutaj.

Przeglądanie ogłoszeń - zapewne już wiesz, że po lewej stronie znajduje się menu z dużą liczbą kategorii. Są to główne sekcje tematyczne, znajdują się w nich poszczególne kategorie ogłoszeń. Ogłoszenia są wyświetlane według daty, od najnowszego do najstarszego. W każdym ogłoszeniu znajdziesz zwięzły opis oferty i kontakt do sprzedawcy. Prawda, że to łatwe i efektywne??

Katalogi produktów - znasz to, chcesz coś kupić, jednak nie wiesz skąd wziąć dokładne informacje? Czy ten telefon komórkowy ma aparat fotograficzny? Jaki ekran ma ten notebook? Który telefon obsługuje szybki internet? Dokładnie na tego typu pytania, odpowiedzą Ci nasze katalogi produktów. W bardzo przejrzystej formie, uzyskasz tutaj podstawowe jak i szczegółowe informacje o produkcie, a także jego zdjęcia. Dzięki połączeniu z pozostałymi sekcjami, możesz z łatwością spróbować znaleźć ogłoszenia z danym produktem lub kontakty do firm z naszego alfabetu firm.

Bezpłatne usługi dla firm

Bezpłatna rejestracja w Alfabecie Firm - zaprezentuj swoją firmę w prestiżowym spisie firm. Wpis do naszego alfabetu firm zajmuje dosłownie chwilkę, należy wypełnić formularz rejestrujący, który jest całkowicie bezpłatny, dzięki temu możesz zyskać wielu nowych klientów. Do swojej mini prezentacji możesz dodać logo swojej firmy, numery telefonów osób kontaktowych, adresy oddziałów, a także wiele innych ważnych danych. Aby zarejestrować firmę, kliknij tutaj.

Bezpłatne ogłoszenia - oczywiście także i firmy mogą zamieszczać swoje ogłoszenia, na tych samych warunkach co osoby prywatne. Przy ogłoszeniach znajduje się dodatkowy link na profil firmy w Alfabecie Firm, także oprócz konkretnych ofert, można ogółem, bezpłatnie reklamować swoją firmę. Jeśli Twoja firma znajduje się w naszej bazie, to we wszystkich Twoich ogłoszeniach dodatkowo będzie się pokazywał link na Twój wpis Alfabecie Firm.

Historia serwera - archiwum nowości i informacji

Na stronie głównej Hiperogłoszenia, zawsze informujemy Cię o nowościach w naszych usługach. Historia nowości z naszych stron jest archiwizowana - kliknij tutaj, aby przejrzeć stare wiadomości.

Statystyki serwera

Jeśli interesuje Cię, ile ogłoszeń zostało dzisiaj zamieszczonych i do jakich sekcji, ile znajduje się firm w spisie itp. dane, kliknij tutaj.

Pozostałe informacje o naszych usługach

Jeśli jesteś zainteresowany płatnymi ogłoszeniami, popatrz do sekcji Reklama na możliwości umieszczenia jej. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego serwera, popatrz do sekcji Podpowiedź, pomoc. W przypadku, gdy nie znajdziesz tam odpowiedzi lub masz indywidualną prośbę, możesz się z nami skontaktować telefonicznie, e-mailem lub za pomocą ICQ. Potrzebne dane kontaktowe znajdziesz w sekcji Kontakty.

wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)