Razem 317 327 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Formularz do topowania ogłoszenia:

Co to znaczy topowanie?

Mówiąc w skrócie topowanie jest to przesuwanie ogloszeń w kierunku na górę. Pojawia się w wypisach w poszczególnych rubrykach ogłoszeń, a także podczas fulltekstowym wyszukiwaniu i filtrowaniu ogłoszeń.

Zwykłe ogłoszenia są pokazywane w kolejności według daty dodania. Także topowane ogłoszenia mają swoją datę, według której sa pokazywane.W praktyce topowanie przebiega tak, że Twoje ogłoszenie dostanie datę w przyszłości, do której jest topowane a następnie na jej podstawie ogłoszenie zostanie zaszeregowane wśród pozostałych TOP ogłoszeń. W czasie swojego wyróżnienia zawsze wyświetla się nad zwykłymi ogłoszeniami.

Oczywiście ogłoszenia można topować kilkadziesiąt razy po sobie ,przez co ogłoszenie utrzymuje się cały czas na górze. Aby użytkownikom nie pokazywały się cały czas takie same ogłoszenia, działa pewny układ. Pierwsze topowanie posunie ogłoszenie o 7 dni do przodu, drugie o 6 dni, trzecie o 5 dni itd. Siódme, ósme i każde kolejne topowanie posunie ogłoszeni o 1 dzień.

Jakie są plusy TOP ogłoszeń?

Podstawową korzyścią jest to, że TOP ogłoszenia wyświetlają się nad tymi normalnymi, tzn. jest o wiele więcej potencjalnych zainteresowanych.

Topowane ogłoszenia można szybciej i lepiej zauważyć, dzięki czerwonemu oznaczeniu "TOP ogłoszenie". To oznaczenie przyciąga uwagę a ogłoszenie zostaje nawet po skończeniu się czasu topowania.

Topowane ogłoszenia są zatwierdzane przez naszych administratorów i to w pierwszej kolejności przed normalnymi ogłoszeniami. Twoje ogłoszenie będzie online szybciej niz pozostałe!

Topowane ogłoszenia są bardziej wiarygodne dla kupujących, ponieważ klient wie, że musiałeś coś zainwestować w to ogłoszenie i że nie jesteś jakimś tam anonimowym użytkownikiem.

Ile kosztuje topowanie ogłoszenia? Jak się płaci?

Cena za jedno topowanie jest zawsze taka sama - 3 PLN z VAT.

W tej chwili można płacić tylko za pomocą płatnych SMS. Jesteśmy w fazie przygotowań także alternatywnych sposobów płatności.

Jaki jest regulamin dla TOP ogłoszeń?

Dla TOP ogłoszeń obowiazuja taki sam regulamin jak dla pozostalych ogłoszeń. Zalecamy go chociaż raz przeczytać przeczytać.

Zastrzegamy sobie prawo do nie opublikowania lub usunięcia ogłoszeń, ktorte nie są w zgodzie z naszym regulaminem ogłoszeń, przepisami polskimi lub moralnością. Płatność za topowanie w takich przypadkach nie zostanie zwrócona.

Jak mogę topować swoje ogłoszenia?

Ogłoszenia można topować bezpośrednio na tej stronie. W formularzu wystarczy wypełnić Numer ogłoszenia i wysłać. Następnie pokaże się numer oraz krótki kod, który wyślesz za pomocą wiadomości SMS ze swojego telefonu komórkowego. W przeciagu kilku minut dostaniesz od nas odpowiedź SMS a Twoje ogłoszenie zostanie topowane.

Następnie nasz system oferuje mozliwość topowania bezpośrednio podczas dodawania lub edytacji ogłoszenia. Wystarczy przed wysłaniem formularza zaznaczyć odpowiednie pole a systemsam pokaże dane do płatności. Dalsze kroki są takie same.

W szczegółach ogłoszenia znajdują się także linki do tej strony. Jeżeli dostaniesz się tutaj ze szczegołów ogłoszenia, będzie w formularzu już wypełniony numer ogłoszenia.

wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)