Razem 315 816 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Drodzy użytkownicy i reklamodawcy, Życzymy Wesołych Świąt i udanego startu w 2015 roku. Zespół Hiperogloszenia.pl
PF 2015
Szanowni użytkownicy, mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość dotyczącą naszych portali. Tym razem dotyczy ona naszej firmowej bazy danych - Alfabetu Firm. Dzięki zwiększonemu zainteresowaniu w ostatnim czasie liczba pozycji w Alfabecie Firm wzrosła do 10 tysięcy. Dziękujemy za Wasze zainteresowanie.
Alfabet firm
Szanowni użytkownicy, z radością Was informujemy, że popularność portalu ogłoszeniowego Hiperogłoszenia.pl nieustannie rośnie, a na chwilę obecną liczba ogłoszeń w naszej bazie danych wynosi 100 tysięcy. Dziękujemy za zainteresowanie.
Popularność Hiperogłoszenia.pl nieustannie rośnie
Drodzy użytkownicy, wprowadziliśmy dla Was możliwość tzw. "topowania" swoich ogłoszeń. Co to znaczy? Za pomocą płatności SMS możesz posunąć swoje ogłoszenie na górę przed pozostałymi ogłoszeniami. Także więcej osób będzie miało możliwość zobaczenie właśnie Twojego ogłoszenia. Topowane ogłoszenia są dodatkowo bardziej wiarygodne dla kupujących plus lepiej są widziane, a to za sprawą czerwonego oznaczenia "TOP ogłoszenie".
Możliwość  TOPowania ogłoszeń
Zespół portalu Hiperogłoszenia składa szczere wyrazy najgłębszego współczucia i kondolecje dla rodzin ofiar katastrofy.
Kondolencje
Wielu radosnych chwil na Święta Bożego Narodzenia serdecznych spotkań rodzinnych i smacznego makowca oraz wszystkiego najlepszego, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzy zespół portalu Hiperogloszenia.
Hiperogłoszenia życzy wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Szanowni użytkownicy! Portal Hiperogłoszenia oferuje wszystkim użytkownikom wzory umów oraz dokumentów w 100% za darmo! Uzupełniliśmy naszą bazę danych o wzory umów, które można pobrać na swój komputer a następnie wypełnić. Wzory umów zapisane są w formatach doc oraz pdf. Sprzedajesz samochód? Kupujesz dom? Wynajmujesz mieszkanie? Do tego wszystkiego są niezbędne umowy, które znajdziesz właśnie u nas! Wzory umów o pracę, kupna, sprzedaży, dzierżawy itp. Zapraszamy do menu Informacje, które znajduje się po lewej stronie naszej strony.
Wzory umów na Hiperogłoszenia za darmo!
Szanowni użytkownicy, przygotowaliśmy dla Was całkiem nową szatę graficzną emaili, które otrzymujecie po dodaniu ogłoszenia, kiedy zapomnicie swojego hasła do zalogowania na Hiperogłoszenia itp. W celu prawidłowego wyświetlania się obrazków we wiadomościach, prosimy dodać nas w programie e-mailowym jako wiarygodne serwery.
Nowość na Hiperogłoszenia – ładniejsze e-maile
Szanowni użytkownicy z powodu wypadku w centrum bazy danych, gdzie są umieszczone wszystkie nasze serwery, nastąpiła awaria hardwaru. Cały nasz zespół intensywnie pracuje nad odnowieniem danych. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Awaria serwera
Szanowni użytkownicy ogłaszamy uruchomienie wersji testowej nowego portalu HiperNieruchomości. W przeciągu kilku następnych tygodni będziemy pracować nad dokończeniem i dopracowaniem wszystkich detali na tych stronach. Wierzymy, że nasz portal będzie użyteczny i pomoże każdemu w znalezieniu nowego mieszkania lub innych nieruchomości.
Nowy portal HiperNieruchomości
Szanowni ogłoszeniodawcy i użytkownicy, zespół portalu Hiperogłoszenia życzy wszystkiego najlepszego w roku 2009, dużo zdrowia i sukcesów. Czekamy na Wasze ogłoszenia – spróbuj za pomocą naszego portalu bezpłatnie i bez żadnych prowizji sprzedać nieprzydatne prezenty świąteczne !!!
Hiperogłoszenia życzy wszystkiego najlepszego w roku 2009!
Szanowni użytkownicy, na stronie HiperKonkursy.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs o aparat cyfrowy marki Canon. Aby wziąć udział w konkursie należy się tylko zarejestrować na stronie HiperOgloszenia.pl i mieć podstawowe informacje o naszym portalu ogłoszeniowym. Nie ma się, nad czym zastanawiać, walcz o wspaniały aparat fotograficzny Canon PowerShot A470!
Nowy konkurs - wygraj aparat fotograficzny Canon!
Biorąc pod uwagę rady naszych użytkowników, uruchomiliśmy możliwość ustawienia opcji, która polega na tym, że nie będą wysyłane do Ciebie e-maile z informacją o nieaktualnych ogłoszeniach. Możliwość ta jest dostępna od dnia dzisiejszego, dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Wystarczy się zalogować, przejść do sekcji "Ustawienia osobiste" i w polu "Informacja o starych ogłoszeniach" zaznaczyć "Nie przysyłać". Po zaznaczeniu, prosimy usunąć nieaktualne ogłoszenia, aby nie wprowadzały w błąd pozostałych użytkowników. Dziękujemy.
Nowa funkcja ustawienia e-mailów
Panie i Panowie, przedstawiamy nowy portal HIPERKONKURSY.PL ! Znajdziesz tutaj nie tylko konkursy, które przygotowujemy dla Ciebie we współpracy z naszymi partnerami, ale także katalog konkursów, które są na innych stronach internetowych. Jeśli jesteś właścicielem jakiejś strony internetowej lub e-shopu i masz u siebie konkurs, możesz go dodać do naszej strony i to całkowicie za darmo. Jeśli będzizesz chciał zostać naszym partnerem i ogłosić u nas własny konkurs, prosimy o kontakt. I jeszcze jedna rzecz - dla pozostałych konkursy z cennymi nagrodami, a to wszystko za darmo!
Przedstawiamy nowy portal Hiperkonkursy.pl
Drodzy użytkownicy, dzisiaj uruchomiliśmy całkowicie nowy internetowy magazyn o mieszkaniu o nazwie HIPERMIESZKANIE.PL. Na stronie znajdziesz wiele interesujących artykułów oraz rad z zakresu jakości mieszkania, architektury, budownictwa i pozostałych pokrewnych tematów. Będziesz mógł dyskutować z pozostałymi użytkownikami na naszym forum dotyczącym mieszkania, a w przyszłości znajdziesz obszerny katalog firm budowlanych, sprzedawców mebli itd.
Nowy internetowy magazyn o mieszkaniu
Szanowni użytkownicy, mamy dla Was kilka nowości – w pierwszej kolejności radzimy zwrócić uwagę na nową formę sekcji ogłoszeniowych Samochody, Samochody ciężarowe, Telefony komórkowe, komunikacja i Wycieczki. Z pewnością docenisz możliwość filtrowania ogłoszeń, według różnych parametrów, na przykład według marki, kraju lub konkretnego modelu. Mamy nadzieję, że nowe wyświetlanie podkategorii ułatwi orientację w głównych sekcjach. Następnie chcemy przedstawić niektóre statystyki naszych serwerów - Hiperogloszenia.pl odwiedza każdego dnia już ponad 3000 osób, a co tydzień przybywa około 400 nowych ogłoszeń. Ich łączna suma w naszej bazie danych wynosi już ponad 10 000. Dziękujemy za zainteresowanie i korzystanie z naszych usług, pamiętaj że ogłoszenia możesz dodać ze zdjęciami i to całkowicie za darmo.
Informacje od administratorów strony
Popularność naszego portalu ogłoszeniowego w zawrotnym tępie rośnie – średnio odwiedza nas dziennie 1000 osób, a w naszej bazie danych znajduje się prawie 1000 ogłoszeń. Najczęściej zamieszczane są ogłoszenia z samochodami, nieruchomościami i psami...
Popularność naszego portalu w zawrotnym tępie rośnie
W dniu dzisiejszym została przekroczona liczba dwustu ogłoszeń zamieszczonych na naszej stronie, a liczba odwiedzin sięga 600 osób dziennie. Dziękujemy za Twoje ogłoszenia i życzymy wielu dalszych sukcesów z naszym portalem.
Informacje od administratorów strony
PF 2008 - HiperOgloszenia życzy wszystkiego najlepszego w nowym roku!
Informacje od administratorów strony
Szanowni użytkownicy, w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy testową, beta wersję portalu internetowego HiperOgłoszenia.pl oraz prestiżowego katalogu firm AlfabetFirm.pl. Następujące systemy ogłoszeniowe są już znane użytkownikom w Republice Czeskiej i na Słowacji, gdzie korzysta z nich mnóstwo osób do bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń i wzajemnego handlu przez Internet, bez płacenia jakichkolwiek opłat i prowizji. W kolejnych dniach będziemy uzupełniać strony, ale już dzisiaj możecie Państwo się zarejestrować i bezpłatnie zamieszczać swoje ogłoszenia. Prosimy o wyrozumiałość w niektórych niedociągnięciach na stronie, cały czas nad tym intensywnie pracujemy. Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszych bezpłatnych usług.
Informacje od administratorów strony
01
Informacje, nowości i uwagi 1 do 20 z 20
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)